Kérésre szívesen mérek!
Hibája annyi, hogy az elejét lerúgtam... de ez cipőjavító tollal eltüntethető, ha valaki kéri megcsinálom én.
Felhúzva nem látszik, és csak a vaku miatt tűnik szürkének, nagyon meglett világosítva.
Csere érdekel!
Jelenlegi ára: 1 Ft
Az aukció vége: 2011-11-15 09:28
. Fekete weszkó cipő 40 1Ft - Jelenlegi ára: 1 Ft
2011. november 7., hétfő
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
0 megjegyzés:
Megjegyzés küldése